Posty: 432

PostWysłany: Pon 12:01, 12 Maj 2008    Temat postu: UKŁAD TABELI :)

Witam.Typujemy jak będzie wygladała cała tabele na koniec sezonu !
Do dzieła Smile
Drużyny w naszej grupie to : LZS FORTUNA WYGRYNY , KS OLIMPIA MIŁKI KS POGOŃ BANIE MAZURSKIE , KS MAZUR PISZ , LKS MAZUR WYDMINY , OSSIR POGOŃ RYN , MKS ROMINTA GOŁDAP , MLKS ZNICZ BIAŁA PISKA ,MLKS CZARNI OLECKO , GKS MAMRY GIŻYCKO

PostWysłany: Pon 12:17, 12 Maj 2008    Temat postu:

Bardzo bym chciał żeby to Rominta zdobyła w końcu tą upragnioną "M"- ke wojewódzką. Bo patrząc na to co prezentuje Fortuna to był by wstyd na województwo jaki mamy poziom w naszej lidze.A Rominta już drugi czy trzeci rok sie bije o M-ke i zawsze brakuje niewiele.Nie mamy zbyt dobrych relacji z Romintą ale powinno sie to zmienić czas zacząć współprace.Trzeba do tego chęci dwóch stron ale może sie przełamią .heh

grzbiet1
Senior
Senior

Posty: 246

PostWysłany: Pon 17:46, 12 Maj 2008    Temat postu:

Zgadza sie trener. Dobrze byłoby z ROMINTA współpracować. Jesteśmy w jednym powiecie, co jest dużym plusem.
Mój typ tabeli końcowej :

1 LZS FORTUNA WYGRYNY
2 MKS ROMINTA GOŁDAP
4 MLKS CZARNI OLECKO
5 KS POGOŃ BANIE MAZURSKIE
6 GKS MAMRY GIŻYCKO

Szczerze to też bym wolał żeby Rominta wygrała. I mam nadzieje ze wygra ten mecz z Wygrynami w ostatniej kolejce i wskoczy na pierwsze miejsce. W Wygrynach grają dzide a wygrywaja mecze tylko dzięki "chłopom" w drużynie. A Roma gra porządną piłe. I życze im powodzenia.

ROMINTA GOŁDAP ( 9 pkt )

MKS ROMINTA GOŁDAP -SSIR POGOŃ RYN (wygrana Rominty)
KS OLIMPIA MIŁKI - MKS ROMINTA GOŁDAP ( wygrana Rominty)
MKS ROMINTA GOŁDAP - LZS FORTUNA WYGRYNY (wygrana Rominty)

FORTUNA WYGRYNY (4 pkt)

MLKS ZNICZ BIAŁA PISKA - LZS FORTUNA WYGRYNY (remis ! ! !)
LZS FORTUNA WYGRYNY - GKS MAMRY GIŻYCKO (wygrana Wygryn)
MKS ROMINTA GOŁDAP - LZS FORTUNA WYGRYNY (przegrana Fortuny)

Łatwo obliczyć.Fortuna ma teraz przewagi 4 pkt nad Romintą a po tych meczach Rominta bedzie miała 1 pkt przewagi nad Wygrynami !

lapajunior
Senior
Senior

Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 270

PostWysłany: Wto 14:13, 13 Maj 2008    Temat postu:

w 100% zgadzam się z grzbiet 1 , zarówno z wynikami końcowej tabeli, jak i z tym że Rominta zasługuje na 1 miejsce w tabeli

5 GKS MAMRY GIŻYCKO

Moim zdaniem Rominta zasługuje na miano lidera tabeli, a nie Wygryny!!! Wygryny grają kopanine a mecze wygrywają dzięki szybkim napastnikom na których grane są cały czas dzidy... Natomiast Rominta gra ładną piłe i mam nadzieje że Roma stanie na czele tabeli Smile

PostWysłany: Sob 1:34, 17 Maj 2008    Temat postu:

Śmiech.. Wink Panowie.. Panowie.. Z czym do ludzi..?!? Na stronie Waszego Klubu przeczytałem "Fortuna Gra Dzidę".. Byłem na meczu.. Cały oglądałem z trybun (Które są w remoncie) i jeśli mówicie, że Fortuna gra dzidę, to co Wy gracie..?!? Sami o piłke nie raz się przewracaliście, nasi pomocnicy byli od Was szybsi, lepsi technicznie. Dłużej utrzymywali się przy piłce. Może w pierwszej połowie, po stracie bramki graliście lepszą piłkę, może nie może, a napewno.. To było widać, że Fortuna cofnęła się do obrony, ale w drugiej..? Od samego poczatku Fortuna z Rucianego-Nidy była od Was lepsza w każdym elemencie. Byli szybsi, więcej utrzymywali się przy piłce. Ich obrońcy często włączali się w akcje ofensywne. Przy stanie 3:0 Stoper Fortuny przeszedł 4-ech waszych graczy i o mało nie strzelił bramki. Oddaliście w całym meczu bodaj 3 celne strzały na bramkę przy koło 5 niecelnych. Więc z czym do ludzi Panowie.. Z całym szacunkiem, ale nie mówcie, że Fortuna gra B-klasową piłkę, skoro jest od Was lepsza w każdym elemencie, wygrywa mecz 3:0 i w zasadzie bez wysiłku zdobywa 3 punkty. Gdzie ta B-Klasowa Piłka..?!? Mówicie, Rominta gra lepszą piłkę. Być może, ale na meczu jesienią w Nidzie wcale tego nie pokazała. A najgroźniejszą akcję w meczu stworzył nasz obrońca, o mało nie pakując piłki do własnej siatki. Pozdrawiam.. I życzę więcej Obiektywizmu w Waszych Oczach. Powodzenia

grzbiet1
Senior
Senior

Posty: 246

PostWysłany: Sob 8:37, 17 Maj 2008    Temat postu:

kolega ---> Wy punkty zdobywacie dzięki swoim przerośnietym chlopakom. Bo nie wierze że część jest to co najmniej 91 rocznik. I nasi chłopacy grają logiczną grę. U was opiera sie to na sile. U nas 1/3 drużyny to 93 i 94 rocznik a u was??? pfff . I Ty mowisz że byliście szybsi. To nie dziwie sie jeżeli chłop - który goli sie przed meczem żeby nie było widać - prześciga mlodszego od siebie o kilka lat, i nie mowie tu o 1,2 lub 3 latach. I te Twoje zdanie "z czym do ludzi" to naprawde śmiesznie zabrzmialo. Bo jeżeli wystawiacie starszy rocznik tzn. że jesteście słabi. I tyle na ten temat.

Kolega
Żaczek
Żaczek

Posty: 23

PostWysłany: Sob 9:09, 17 Maj 2008    Temat postu:

Hah. Jakim cudem wystawiamy starszy rocznik..? Sędzia przed meczem wszystko sprawdzał kolego. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do rocznika naszych zawodników - ksfortuna.futbolowo.pl <-- Zapraszam na serwis KSF'u. ;]
Bardzo możliwe, że gracie rocznikiem 93-94. U nas większość to 91 i 92. Ale nie piszcie, że gramy dzide do przodu, bo patrząc na grę nie było wcale tego widać. 3 Bramka - Podanie do rozgrywającego po ziemi, ten gra na skrzydło, boczny piłkę mu oddaje, a ten gra propstopadłą górną piłkę do napastnika - Gdzie tu widzisz "dzidę?" .. Napastnicy nasi są rocznika 91 i 92 ;] Więć nie rozumiem co masz na myśli mówiąc przerośnięci. Fakt, że jeden ma troche masy no i ciężko mu zabrać piłkę - Wasi praktycznie jedyne co robili to od czasu do czasu go faulowali albo starali się wybić piłkę z pod nóg.. I tyle.

Ostatnio zmieniony przez Kolega dnia Sob 9:13, 17 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
trener
Trener
Trener

Posty: 432

PostWysłany: Sob 12:06, 17 Maj 2008    Temat postu:

Kolega--> no nieźle.Szkoda że nie zabrałem kamery ze sobą.Chłopie "z czym do ludzi" to Wy możecie powiedzieć o sobie.Tylko nie wiem dlaczego twierdzisz że my nic nie gramy a Wasi grają. Nawet wasz trener strwiedził cytuje: ..." co wy gracie.Oni są lepi od was w każdym elemencie.,oni grają a wy chodzicie po boisku ,zaraz was pozmieniam...." zaznaczam że to słowa trenera FORTUNY !!!
A co do gry to w pierwszej połowie wy oddaliście 1 strzał i niestety padł po nim gol(po błądzicie w ustawieniu obrony)A tak trzymaliśmy was wysoko i nie graliscie NIC. A co do drugiej połowy to: Przez pierwsze 15 min też nic nie graliście tylko dzide na napastników ŻAL ! ! ! A po 15-tej minucie przyznaje graliście już spokojnie bo po dwóch kolejnych dzidach strzeliliście 2 bramki.
Jedno wam przyznam i zazdroszczę że u mnie w zespole nie ma takiej SKUTECZNOŚCI i takich warunków fizycznych.

PS: Jak teaz rozegracie tą kolejke to wrzuć wynik. A i witam na forum Cool Cool Cool

Kolega
Żaczek
Żaczek

Posty: 23

PostWysłany: Sob 13:28, 17 Maj 2008    Temat postu:

Panie Trenerze.. ;] Z całym szacunkiem. 1 połowa w naszym wykonaniu była beznadziejna.. Nie twierdzę, że było inaczej, po strzeleniu bramki głęboko się cofnęliśmy.. To było widać.. Ale druga połowa od POCZĄTKU należała zdecydowanie do nas. Oddaliście w meczu 3 celne strzały. O czym to świadczy?!? Mamy napastników jakich mamy, w miarę szybkich. Obronę mamy jeszcze lepszą, więc prosze nie mówić, że faulowaliśmy bo nie mogliśmy nic zrobić.. ;] ( Moja 3 minutowa Kara ) była fakt, po ewidentnym faulu. I zgadzam się z tym, że musiałem faulować, bo szła kontra. Ale W środku pola to częściej Wy faulowaliście naszych środkowych. A co do wyników - Wszystko na naszej stronie - adres podałem wcześniej. Pozdrawiam, życzę powodzenia w następnych meczach.. Wink

trener
Trener
Trener

Posty: 432

PostWysłany: Sob 13:45, 17 Maj 2008    Temat postu:

heh.Dobra nie będziemy spekulować.ja wiem swoje Ty wież swoje i jest OK.Każdy ma prawo do swojej interpretacji-- wolny kraj Laughing Ale to to musisz przyznać.Wynik nieadekwatny do gry. My robiliśmy gre a wy strzelaliście. A że w drugiej połowie byliście stroną przeważająca to dlatego że tak sie ułożył dla Was mecz.